Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı - Son Dakika

Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı

12.08.2020 14:42

Paris Saint-Germain'in Brezilyalı yıldızı Neymar'ın yeni sevgilisi Natalia Barulich ile tanışma hikayesi ortaya çıktı. Şubat ayında birlikteliklerini duyuran çiftin 28 yaşındaki yıldızın gündemden düşmeyen ve tutumsuz olarak eleştirilen partilerinden birinde tanıştığı iddia edildi.

1
Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar'ın yeni sevgilisi Natalia Barulich ile tanışma hikayesi ortaya çıktı. Şubat ayında birlikteliklerini duyuran çiftin 28 yaşındaki yıldızın gündemden düşmeyen ve tutumsuz olarak eleştirilen partilerinden birinde tanıştığı konuşuluyor.
2
Küba asıllı Hırvat model, Neymar'ın düzenlediği doğum gününden sonra Instagram'dan Brezilyalı yıldız ile fotoğraf paylaşmış ve "Nasıl bir olağanüstü yetenek olduğunu herkes biliyor. Ancak keşke kalbinin içinde ne kadar gerçek ve güzel olduğunu da görselerdi. Tüm saygıma ve onuruma sahipsin bebeğim" diyerek kalp ve öpücük emojisi kullanmıştı.
3
Son dönemde popülerliğini yükselten model Natalia, geçtiğimiz yıllarda Grammy sahibi Latin şarkıcı Maluma ile birlikteydi.

4
28 yaşındaki model dünyaca ünlü moda dergisi GQ dergisine kapak olduktan sonra tüm dikkatleri üzerinde topladı.
5
Instagram'da 2 buçuk milyona yakın takipçisi bulunan model güzelliği ile görenleri hayran bırakıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Neymar'ın yeni sevgilisi ortaya çıktı, tanışma hikayeleri hiç şaşırtmadı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement