Ünal Aysal, Galatasaray'ın Transfer Şifrelerini Açıkladı - Son Dakika

Ünal Aysal, Galatasaray'ın Transfer Şifrelerini Açıkladı

02.06.2014 12:07

1
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı kırmızılıların transfer şifrelerini verdi.

2
Olcan Adın'ın Galatasaray'a gelmek istediğini belirten Başkan Ünal Aysal, "Transferde top Trabzonspor'da. Yüksek fiyat çekmezlerse Olcan transferi olur. Biz 2 milyon euro + oyuncu teklifi yaptık. 5-6 milyon eurolardan bahsediliyor, bu paraları ödemeyiz." dedi.

3
Gökhan Töre'yle de ilgilendiklerini doğrulayan Aysal, "Oyuncunun maaşı bütçemize uygun ama kulübü 7.5 milyon euro istiyor. Bir-iki oyuncu + 2 ya da 3 milyon euro'ya el sıkışacak hale gelirsek iş biter." ifadelerini kullandı.

4
Aysal, Mevlüt Erdinç'le prensipte anlaştıklarını söylerken, "Bu transferde de takas + para stratejisi yürütüyoruz. Medyada Chedjou'yu önerdiğimiz yazılıyor ancak bu doğru değil. St Ettiene Dany ile ilgileniyor. Dany + 2 milyon euro'ya transferi bitirmeye uğraşıyoruz." dedi.

5
Ünal Aysal, Wesley Sneijder'i, 20 milyon euroluk teklif gelmesi halinde düşünmeden satacağını vurguladı.

6
Aysal, Mancini'nin tatile gitmeden önce kendisinden 2 kanat oyuncusu bir de stoper istediğini söyledi. Ünal Aysal bu isimlerden ilki olan Rhodolfo için, "Bizim hoca zaten Rhodolfo'ya aşık. Onu alamazsak bana içten içe çok kızacağını düşünüyorum." diye konuştu.

7
Galatasaray Başkanı, savunma için diğer adaylarının ise Astori olduğunu belirtti.

8
Başkan Aysal, Gomis'le bir dönem ilgilendiklerini ancak Trabzonspor'un devreye girmesiyle önceliği rakiplerine bıraktıklarını aktardı.

9
Galatasaray Başkanı, bordo mavili takımın kalecisi Onur Kıvrak'ı çok beğendiğini ama oyuncunun bonservisinin çok yüksek olduğunu ifade etti.

10
Aysal son olarak, ödeme sorunları nedeniyle takımdan ayrılacağı iddia edilen Hajrovic ile bir sıkıntılarının olmadığını, Boşnak futbolcunun az süre aldığı gerekçesiyle Mancini'yle problem yaşadığını söyledi.

Son Dakika Ünal Aysal, Galatasaray'ın Transfer Şifrelerini Açıkladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı