Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor - Son Dakika

Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor

31.05.2013 15:32
Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor, System.String[]

Zonguldak Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü tarafından, içme ve kullanma suyu hatlarının yenilenmesi çalışmaları yapılıyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Nezih Anıl, su ve kanalizasyon işleri müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Nezih Anıl, "Devrek Yolu Caddesi'nde, Sarıkokmaz Mahallesi 3 bin metreküplük su deposu çıkış hattının değişimi ile ilgili 2.etap çalışmalar devam etmektedir. Bu çalışma kapsamında; Devrek Yol ayrımı ile Kışla Mahallesi Potbaşı Sokak arasında kalan 300 metre Q 400 minimetre 900 metre Q 355 minimetre ve bin metre Q 200 minimetre olmak üzere toplam 2 bin 200 metre PE100 içme ve kullanma suyu boru hattı döşenerek eski hatlar iptal edilecektir. Bu çalışma ile birlikte karayolunun altında kalan şebekemiz yol altından kaldırılarak normal imar yolu altına alınmıştır." dedi.

Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor
Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Ereğli'de Su Hatları Yenileniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oruç Reis'in Navtex süresi 27 Ekim'e kadar uzatıldı Van Dijk'ın yerine stoperde oynayan Fabinho'nun çizgiden çıkardığı top maça damga vurdu ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Yolun karşısına geçmek isteyen genç, çok sayıda aracın çarpması sonucu tanınmayacak hale geldi Tüm uyarılara rağmen göle giren şahıs, timsah saldırısında hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi