Okul Gelişim Programından Eğitime Büyük Katkı - Son Dakika

Okul Gelişim Programından Eğitime Büyük Katkı

02.01.2012 17:56
Okul Gelişim Programından Eğitime Büyük Katkı, System.String[]

Sason Kaymakamı Bahadır Yörük, Sason ilçesinde başarı ile uygulanan Okul Gelişin Programı (OGP)'ndan 92 eğitim kurumunun faydalandığını bildirdi.

Sason Kaymakamı Bahadır Yörük, Sason ilçesinde başarı ile uygulanan Okul Gelişin Programı (OGP)'ndan 92 eğitim kurumunun faydalandığını bildirdi.

Sason Kaymakamı Bahadır Yörük, yörede uygulanan OGP projesi hakkında Cihan'a bilgi verdi. Yörük, hükümümet ile Dünya Bankası arasında imzalanan protokol gereği, 2011 yılında başlanıp uygulanan OGP'nin Sason ilçesinde başarı ile uygulanıp tamamlandığını ifade etti. Kaymakam Yörük, şöyle dedi:

"Proje kapsamında 90 ilköğretim, 1 lise ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere 92 kurum projeden yararlanmıştır. Okullarımızın çatı, ıslak zemin, wc, kapı-pencere, boya badana, izolasyon, sıhhi tesiat, elektrik tesisatı onarımları yapılmış, ayrıca okullarımız bilgasayar, projeksiyon, akıllı tahta, fotokopi makinası, fotoğraf makinası, yazıcılar, ses, zil sistemleri gibi bilişim malzemelri ile donatılmıştır. Bunu yanında, sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında öğretmenlere, öğrencilere, velilere ve kanaat önderlerine yönelik eğitici seminerler verilmiştir."

Okul Gelişim Programından Eğitime Büyük Katkı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Okul Gelişim Programından Eğitime Büyük Katkı - Son Dakika


Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor Ermenistan ordusu, Azerbaycan birliklerine ve sivillere saldırarak üçüncü ateşkesi de ihlal etti Kuzenini tüfek ve bıçakla yaralayan şahıs evine giderek duş aldı Bağcılar'da bir kişi boş arazide başından vurulmuş şekilde bulundu Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı