Brad Pitt Türkiye'de Dizide Rol Alacak - Son Dakika

Brad Pitt Türkiye'de Dizide Rol Alacak

22.11.2011 15:07

1
Dünyaca ünlü aktör Brad Pitt "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin konuk oyuncusu olacak.
2
Timur Savcı'nın sahibi olduğu TİMS Yapım şirketi tarafından çekilen yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yaptığı senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre'nin paylaştığı reyting rekorları kıran ve Kanuni Sultan Süleyman Han'ın döneminin anlatıldığı Muhteşem Yüzyıl dizisine önümüzdeki günlerde Brad Pitt de katılacak.
3
Milliyet'in haberine göre; Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir bölümde oynamak için dizinin yapımcıları ile 2 milyon dolar karşılığında anlaştı.
4
Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinin savaş sahnelerinde oynayacak. Muhteşem Yüzyıl'ın Brad Pitt'in oynayacağı sahneleri önümüzdeki ay çekilecek.
5
47 yaşındaki Brad Pitt, üç yıl sonra yani 50 yaşında sinema kariyerine son vereceğini açıklamıştı.
6
Brad Pitt'in Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı Yapım şirketi tarafından bir sır gibi saklanıyor.
7
Aktör, katıldığı '60 Minutes' isimli televizyon programında bu kararını açıklayarak hayranlarını hayalkırıklığına uğrattı.
8
Fakat Brad Pitt, Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alarak Türkiye'deki hayranlarının gönlündeki yerini bir kez daha sağlamlaştıracak.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Brad Pitt Türkiye'de Dizide Rol Alacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Vedat Muriqi'in yapamadığını yaptı, yıldız isim Felipe Caicedo'nun başarısının sırrı ortaya çıktı Ayşecik filmiyle hayatımıza girmişti! Yeşilçam'ın yakışıklısı bakın şimdi ne halde Saat 09.05 'te Türkiye'de hayat durdu! Kimi yağmurla birlikte ağladı, kiminin gözyaşı alın teriyle birlikte aktı Atamızı böyle andılar! Süper Lig kulüpleri "Sıra sende" diyerek tweet zinciri oluşturdu "Zayıfladıkça daha çok ilişkiye girmek istiyorum" demişti! Güzel model Kelly Brook kilolarıyla barıştı