Son Dakika Haberleri: Dünyaya Yeniden Geldiği İddia Eden Çocuk, Nasıl Öldürüldüğünü Anlatarak, Katilini Aradı!

Dünyaya Yeniden Geldiği İddia Eden Çocuk, Nasıl Öldürüldüğünü Anlatarak, Katilini Aradı!

2 ay önce

Hintli bir çocuk olan Titu'nun akıl almaz hikayesi, reenkarnasyonun varlığına kanıt olarak gösteriliyor.

1
İngiliz BBC televizyonu, 1990 yılında yayınladığı belgeselle, reenkarnasyon tartışmalarını yeniden gündeme getirdi.
2
2,5 yaşındayken ailesine önceki yaşamından kesitleri ve Agra şehrindeki eski evini anlatmaya başlayan Hintli Titu, önceki hayatında bir radyo dükkanında çalıştığını, adının Suresh Verma olduğunu ve Uma isimli eşinden 2 çocuk sahibi olduğunu tekrarlayıp duruyordu.
3
Küçük çocuğun, silahla vurularak öldürüldüğünü ve cesedinin yakılıp nehre atıldığını öne sürmesi üzerine, ailesi endişelenmeye başladı.
4
Titu'nun ailesi, çocuklarının anlattıklarının doğru olup olmadığını anlamak için büyük oğullarını Agra'ya gönderdi.
5
Titu'nun abisi Agra'ya vardığında, Suresh isimli bir radyo dükkanı gördü. İşin daha ilginç tarafı ise dükkan, Uma isimli 2 çocuk sahibi dul bir kadın tarafından işletiliyordu.
6
Titu'nun abisi, olanları Uma isimli dul kadına anlatınca, Uma Titu'yu görmek istedi. Bu istek üzerine Agra'ya gelen Titu, dükkana gelir gelmez iki çocuğunu da oracıkta tanıdı.
7
İşin daha ilginç yanı ise Titu, radyo dükkanındaki değişiklikleri bile fark etmişti. Titu, eşi olduğunu iddia ettiği Uma isimi kadına, gittikleri panayırı ve evlerinin bahçesine gömdükleri altınları bile anlattı.
8
Otopsi raporlarında önceki hayatında sağ şakağından vurulup öldürüldüğü ve kurşunun kafasının sol tarafından çıktığı yazılı olunca Titu, canlı yayında tıraş edildi.
9
Kurşunun çıktığı kısımda 2 yara izi olduğunun ortaya çıkması, dünya basınını dehşete düşürdü.
10
Önceki hayatına dair verdiği detaylarla herkesi şaşkına çeviren Titu, Agra'da çıktığı mahkemede, başına gelen cinayetin diğer ayrıntılarını anlatarak, savcıları davayı yeniden açmaya ikna etti. Titu, verdiği bilgilerle Suresh'in katilinin bulunmasına yardım etti. Katilin cinayeti itiraf etmesiyle, tüyler ürperten olay çözülmüş oldu.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı! Avustralya'da Karaya Vuran Canlı Yürekleri Ağza Getirdi! Ata Demirer'in Bir de Kardeşini Görün! İkizi Gibi