Fenomen Anne Kızının Saçlarını Ketçapla Yıkadı, Takipçileri Şaştı Kaldı - Son Dakika

Fenomen Anne Kızının Saçlarını Ketçapla Yıkadı, Takipçileri Şaştı Kaldı

Instagram'ın fenomen anne hesaplarından Moderndaymumma, geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafla takipçilerini şoke etti. Jessi isimli kadın, kızının saçlarını ketçapla yıkadı ve bu anı takipçileriyle paylaştı.

1
Blogger Jess Roberts sosyal medya paylaşımıyla herkesi şaşırttı. Kızının saçını ketçap ile yıkayan Roberts'a takipçileri hiçbir anlam veremedi.
2
Birçok kişinin eleştirip, şaşırdığı bu kare için Roberts şu açıklamayı yaptı: Havuzdaki klor sebebiyle kızımın sarı saçları yeşile döndüyor. Çözümünü saçlarını ketçap ile yıkamakta buldum. Domates sosunu saçta 30 dakika bekletmek, sonra şampuan ve saç kremi ile durulamak gerekiyor. Bu doğal tedavi kesinlikle işe yarıyor, çünkü domatesler, yeşile dönen saçlardaki sülfatla savaşıyor.
3
Bu paylaşımın ardından takipçilerinden: "Bunun iyi bir şey olduğunun farkında değildim, her gün sayenizde yeni bir şey öğreniyoruz!", "Bunu hiç duymadım! Bu harika bir numara. "Cidden bunu asla bilmiyordum! Vaov", "Bu, gelmiş geçmiş en iyi fikir. Okula yeşil saçlar giden o çocuklardan biri bendim." yorumları geldi.
4
5
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı