Son Dakika Haberleri: İphone 6 ve İphone 6c Konsept Tasarımları

İphone 6 ve İphone 6c Konsept Tasarımları

6 yıl önce

Eylül ayında duyuruların gelmesi bekleniyor.

1
Apple'ın yeni iPhone modelleri için önümüzdeki eylül ayında duyurunun yapılması bekleniyor. Yine beklentiler, yeni model veya modellerin ekran boyutlarının 4 inçten büyük olması yönünde.


Kaynak :

2
Martin Hajek isimli bir tasarımcı, iPhone 6 ve 6c için konsept tasarımlar hazırlamış. Her iki modelin de önceki modellerdeki genel tasarım hatlarına sadık kaldığını görüyoruz.
3
Yanlardan biraz daha oval olan bu cihazlar, ekran boyutlarının büyümesiyle de dikka çekiyor.
4
Ve yine baktığımızda, iPhone 6'da parmak izi okuyucunun olduğuna, 6c'de de 5c'de yer verilmediği gibi parmak izi okuyucunun kullanılmadığına tanıklık ediyoruz.
5
Son olarak, iPhone 6'da metal tasarım tercihi devam ederken 6c'de de hala renkli polikarbon plastik tasarım söz konusu.
6
Analistler, Apple'ın bir daha polikarbon telefon üretmesini beklemediklerini, ancak sıradaki iPhone'un ekran boyutunun en az 4.7 boyutunda olabileceğini dile getirmişti. Bakalım neler olacak.
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 23.04.2014 09:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti