PKK'nın hain ilan ettiği Kürtler..! - Son Dakika

PKK'nın hain ilan ettiği Kürtler..!

11 yıl önce

1

TRT Şeş'in Seda Sayan'ı Rojin'e PKK'dan yine tehdit!..


TR T'nin Kürtçe yayın yapan kanalı TRT 6'ya destek veren Kürtler, terör örgütü PKK tarafında hain ilan edildi.

2
Yaptığı sabah programları nedeniyle "Kürtlerin Seda Sayan'ı" olarak anılan Rojin, Nilüfer Akbal, Muhsin Kızılkaya, M. Metiner, Ümit Fırat gibi isimler PKK'nın hedefi haline geldi.

3
Gazeteciler.com'un haberine göre, teröristbaşı Cemil Bayık, onları "Devletin Kürtleri" ilan etti ve açık açık tehdit etti.
4
KONUMLARINI İNKAR ETMİYORLAR

Bayık, ‘devlet Kürtleri' olarak nitelendirdiği isimlerin de bu konumlarını inkar etmediklerine söyledi. "Hatta bundan büyük bir keyif de almaktadırlar. Oturdukları koltuklarda yapmış oldukları konuşmalardan da bu anlaşılmaktadır.

5
TRT 6 hakkında yaptıkları konuşmaları da aynı ruh haliyle yapmaktadırlar. Bu ‘baylar' kendilerini bıraktıkları koltuklar üzerinde rahat rahat TRT 6'nın kerametinden bahsetmektedirler." dedi.
6
AKP'NİN TAKİYESİ


TRT 6'nın AKP'nin bir takiyesi de olsa yayınına başladığını iddia eden Bayık, TRT Şeş'in teröristbaşı Apo'nun mücadelesinin bir sonucu olduğunu iddia etti.

7
HADDİNİZİ BİLİN


TRT Şeş'e destek verenleri açık açık tehdit eden Cemil Bayık, "Bu gerçeğe rağmen şimdi kalkmış M. Metiner, Ümit Fırat vb. gibileri ağızlarında bir şeyler gevelemektedirler. Bunlara oturun oturduğunuz yerde ve haddinizi bilin, yaptıklarınızdan bir an önce vazgeçin" diyerek tehdit etti.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 13.01.2009 10:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Boşanma aşamasında olan Wesley Sneijder ile Yolanthe çifti hakkında şaşırtan gelişme! Akılalmaz olay! Üçlü ilişki yaşayan gençler, görkemli bir düğünle dünyaevine girecek Güzel sunucu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'ı hastanelik etti! Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti!