Son Dakika Haberleri: Risk tutkunu fenomen çiftin fotoğraflarına tepki yağıyor!

Risk tutkunu fenomen çiftin fotoğraflarına tepki yağıyor!

2 ay önce

Kelly Castille ve Kody Workman çiftinin Instagram'daki seyahat fotoğraflarına, 'tehlikeye özendirdiği' gerekçesiyle tepki yağıyor.

1
Fenomen çifti kimi zaman bir balkondan ayaklarını sarkıtırken...
2
Takipçileri, fenomen çifti, binlerce insana örnek olduklarını unutmamaları ve beğeni uğruna hayatlarını riske atmamaları konusunda uyardı.
3
Fenomen çiftten takipçilerine yanıt gecikmedi. Castille ve Workman çifti, ''İnsanların kendi kararlarını vermesine saygılı olmalısınız. Tamamen kendi irademizle bu pozları veriyoruz. Bu fotoğrafın altında yatan fikir hoşumuza gidiyor" diyerek kendilerini savundular.
4
Kimi zamansa uçurumun dibinde inşa edilmiş bir havuzun en tehlikeli yerinde görüyoruz.
5
6
7
8
9
10
Instagram'da 160 bini aşkın takipçisi bulunan Kelly Castille ve Kody Workman çifti, seyahat ettikleri yerlerde verdikleri tehlikeli pozlarla tepki çekiyorlar.
11
12
13
Fenomen çiftin, tehlike kokan pozlarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Uçurumun yanı başına oturan çift, tıpkı havuz pozunda olduğu gibi, yine beğeni uğruna hayatlarını riske attılar. Peru'da bulunan bir gölün kenarındaki uçurumdan sarkan Kelly'yi, erkek arkadaşı Kody tutuyordu.
14
15Haber Yayın Tarihi: 09.09.2019 01:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor