Risk tutkunu fenomen çiftin fotoğraflarına tepki yağıyor! - Son Dakika

Risk tutkunu fenomen çiftin fotoğraflarına tepki yağıyor!

09.09.2019 13:04

Kelly Castille ve Kody Workman çiftinin Instagram'daki seyahat fotoğraflarına, 'tehlikeye özendirdiği' gerekçesiyle tepki yağıyor.

1
Fenomen çifti kimi zaman bir balkondan ayaklarını sarkıtırken...
2
Takipçileri, fenomen çifti, binlerce insana örnek olduklarını unutmamaları ve beğeni uğruna hayatlarını riske atmamaları konusunda uyardı.
3
Fenomen çiftten takipçilerine yanıt gecikmedi. Castille ve Workman çifti, ''İnsanların kendi kararlarını vermesine saygılı olmalısınız. Tamamen kendi irademizle bu pozları veriyoruz. Bu fotoğrafın altında yatan fikir hoşumuza gidiyor" diyerek kendilerini savundular.
4
Kimi zamansa uçurumun dibinde inşa edilmiş bir havuzun en tehlikeli yerinde görüyoruz.
5
6
7
8
9
10
Instagram'da 160 bini aşkın takipçisi bulunan Kelly Castille ve Kody Workman çifti, seyahat ettikleri yerlerde verdikleri tehlikeli pozlarla tepki çekiyorlar.
11
12
13
Fenomen çiftin, tehlike kokan pozlarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Uçurumun yanı başına oturan çift, tıpkı havuz pozunda olduğu gibi, yine beğeni uğruna hayatlarını riske attılar. Peru'da bulunan bir gölün kenarındaki uçurumdan sarkan Kelly'yi, erkek arkadaşı Kody tutuyordu.
14
15

Son Dakika Risk tutkunu fenomen çiftin fotoğraflarına tepki yağıyor! - Son Dakika

YORUMLAR (11)
  • Hemşinli: Türk kadınları neden bakımsız? Burada çıkıp sende göbeklisin diyecek kadınlarımıza sesleniyorum günde 2 saat spor yapıyorum beslenmeme dikkat ediyorum. Sizde deneyin yoksa erkeklerinizi ukraynadan moskovadan toplarsınız. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kolonyağı: karışmayın kardeşim karışmayın hatunun karın kaslarını gördünüz mü ? çoğunuz göbeklisiniz. saygı duyun bence :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular