Deezer Türkiye Lansman Partisinden Renkli Görüntüler - Son Dakika

Deezer Türkiye Lansman Partisinden Renkli Görüntüler

14.11.2013 19:30

1
Dünyanın 180’den fazla ülkesinde aylık 12 milyon aktif kullanıcıya müzik dinleme hizmeti sunan dijital müzik platformu Deezer, Türkiye’deki yayın hayatını Babylon’da gerçekleşen müzik dolu bir parti ile kutladı.

Kaynak :

2
Yenilenen yüzü ve 30 milyon şarkıya erişen kataloğu ile müzik severlere yeni deneyimler sunan Deezer’ın lansman partisi Oben Budak’ın Kırmızı Halı’da davetlileri karşılamasıyla başladı.
3
Partinin açılışında bir konuşma yapan Deezer Türkiye Genel Müdürü Selen Zorlu; “Deezer, müziğin keşfedilmesi, sevilmesi ve paylaşılması üzerine inşa edilen bir müzik devrimini gerçekleştirmeye kendini adamış dijital bir platformdur. Deezer’ın, amacı müziği sahiplenmek değildir. Biz herkesin Deezer'ı kullanarak nerede ve ne zaman olursa olsun müziği keşfetmesini ve paylaşmasını istiyoruz. İnsanlara daha önce hiç yaşamadıkları yeni ve muhteşem bir müzik deneyimi sunmak istiyoruz.

4
Müzik dünyasının önde gelen isimlerine olduğu kadar; yeni filizlenen yeteneklerine de dünyaya ulaşma şansı tanımak Deezer’ın en büyük misyonudur. Her sanatçı kendi vizyonunu fark edebilmeli ve dünya ile paylaşabilmelidir. Deezer, sadece müzikleri toplayıp paylaşan, yeteneği olmayan bir makine değildir. Deezer, yerel kültür ve karakterler konusunda deneyimi olan uzmanların yorum ve önerileriyle sınırların veya eski müzik dağıtım ağlarının ötesine geçen, insanları müzik yoluyla kültürel keşfe yönelten küresel bir servistir. Bu gece burada da müziğin farklı tonlarını bir araya getirerek, Türkiye’de aktif yayına geçişimizin 2. ayında sizlere topluca merhaba demekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

5
Açılış konuşmasının ardından; Babylon Ana Sahne’de; Fransızca, İngilizce ve Türkçe besteleri ile dikkat çeken Sapan’la ısınan davetliler, Pinhani’nin dillerden düşmeyen şarkılarıyla coştular.

6
Farklı ülkelerden, farklı müzik türlerini ve dönemleri harmanlayarak müziği multi-lokalleştiren ve müzik severlere yeni ve geniş tatlar keşfetme imkanı sunan Deezer’ın partisinde; Sapan ve Pinhani’den ardından son olarak Türk pop müziğinin ünlü sesi Hande Yener sahne aldı.
7
www.deezer.com/app/deezer-lansman internet adresi üzerinden 180’den fazla ülkede canlı yayınlanan Deezer lansman partisinde sahneye çıkan Hande Yener, 9 şarkıdan oluşan sahne performansı ile büyüledi.
8
Yener sahnede ilk kez piyasaya çıkaracağı; bestesi ve düzenlemesi ünlü müzik adamı Volga Tamöz'e, sözleri Berksan’a ait yeni şarkısı “Biri Var”ı Türkiye'de bir ilke imza atarak Deezer yayını ile Türkiye ile birlikte eş zamanlı olarak tüm dünyada görücüye çıkardı
9
Babylon ana sahnede canlı performanslar sürerken, Babylon Lounge’ta da eğlence Sarp Dakni, Barış Akpolat ve Oben Budak’ın DJ setleri ile doruğa ulaştı.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

YORUMLAR
500

Son Dakika Deezer Türkiye Lansman Partisinden Renkli Görüntüler - Son Dakika


Advertisement