Galatasaray Teknik Direktörünü Değiştirmeye Hazırlanıyor - Son Dakika

Galatasaray Teknik Direktörünü Değiştirmeye Hazırlanıyor

27.10.2014 17:09

1
Galatasaray'da Teknik Direktör Cesare Prandelli yol ayrımında. Sarı kırmızılılarda arka arkaya gelen kötü sonuçlardan sonra İtalyan teknik adamın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

2
Galatasaray'da kötü sonuçların faturası, teknik direktör cesare Prandelli'ye kesilebilir.

3
Şampiyonlar Ligi'nde 3 maç sonunda gruptan çıkma iddiasını büyük ölçüde yitiren, Süper Lig'de ise umut veren bir oyun ortaya koyaman Galatasaray'da yeni yönetim, teknik direktör adaylarını değerlendiriyor.

4
Yönetici Abdurrahim Albayrak ve Sportif A.Ş'de görev yapacak Ali Dürüst, teknik direktör değişikliği için çalışmalara başladı.

5
Sarı kırmızılıların gündemindeki ilk isim, sezon başında temasta bulunulan Mircea Lucescu. Rumen teknik adam, Ukrayna'daki iç savaştan dolay sıkıntılı günler geçiriyor.

6
Shakhtar Donetsk'le sözleşmesi mayıs ayında bitecek Lucescu, sezon ortasında takımdan ayrılmak istemiyor. Ancak Galatasaray, Rumen hocayı ikna etmek için birebir görüşmeler yapacak.

7
Galatasaray'ın bir başka seçeneği ise Mustafa Denizli.

8
Türkiye liglerinin en tecrübeli teknik adamlarından biri olan Denizli, dördüncü yıldız hedefiyle yola çıkan sarı kırmızılı takım için güçlü adaylardan biri.

9
Camiada ayrıca Hagi ismi de konuşuluyor.

10
Kulübü yakından tanıması, Rumen teknik direktörün başarılı olacağına dair düşünceleri kuvvetlendiriyor.

11
12
13
14

Son Dakika Galatasaray Teknik Direktörünü Değiştirmeye Hazırlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı