Nişan Alanı Basıldı - Son Dakika

Nişan Alanı Basıldı

18.09.2010 11:15

1
Mardin'in Bilgeköy'ünde Yaşanan 44 Kişinin Öldürüldüğü Olay Hâlâ Akıllardaki Yerini Korurken Bugün Benzeri Bir Haber de Muğla'dan Geldi.
2
Fethiye Kara Çulha'da nişan törenini basan bir kişi av tüfeğiyle rasgele ateş etti. Korku dolu anların yaşandığı olayda 8 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.

Tarihler 5 Mayıs 2009'du. Mardin'in Bilgeköy'ünden gelmişti acı haber. 4 maskeli kişi tarafından düğünü basarak 44 kişiyi otomatik silah kullanarak öldürmüştü. Günlerce yankılanmıştı bu haber…

3
Türkiye günlerce, hatta aylarca bu haberi konuşmuştu…

Bu olayın benzeri de 16 ay sonra Muğla'da yaşandı.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde nişan törenini basan bir kişi av tüfeği ile katılanlara rastgele ateş etti. 8 kişinin çeşitli yerlerinden yaralandı.

4
Edinilen bilgiye göre, Fethiye'nin Karaçulha Beldesi'nde bulunan Karaçulha İlköğretim Okulu'nun bahçesinde düzenlenen nişan törenine silahlı saldırı düzenlendi. Nişan alanının bulunduğu yere ağaçların arasına saklanan bir kişi tarafından 4 el ateş edildi. Açılan ateş sonrasında nişana katılan 8 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı.
5
Yaralılar ambulanslar ve kendi imkanlarıyla Fethiye Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu bildirilirken olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, şüpheli bir kişiyi gözaltına aldı. Görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda hareket eden ekipler, M.E. isimli şahsı gözaltına aldı.
6
7
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Nişan Alanı Basıldı - Son Dakika


Advertisement