Survivor Damla'nın Sevgilisi Kim? - Son Dakika

Survivor Damla'nın Sevgilisi Kim?

24.06.2016 15:36

1
Survivor adasında Kıbrıs finallerine doğrudan gitmeyi garantileyen ilk isim Damla Can'dı. Beklenmedik oranda iyi bir performans ortaya koyan Damla Can Survivor 2016 adasının finalistlerinden oldu. Peki kimdir Damla Can, instagram hesabında sözünü etmediği tek isim kim?

2
HAYATINDAN ÇIKARDIĞI KELİME 'BABA'.../

Damla Can instagram hesabında annesi Serpil ve ağabeyi Ozan ile paylaşımlarda bulunmuş. Ancak babasına dair hiç bir iz yer almıyor. Damla Survivor'da da babasıyla ilgili hiç konuşmadı. Haliyle de Damla Can'ın babasını hayatından çıkarmasının sebebi merak konusu oldu.

3
DAMLA CAN'IN ANNESİ/

Damla Can annesine düşkün bir profil çiziyor. Babası ise yok hükmünde. Babalar gününde dahi bir paylaşım ya da tek bir kare sosyal medya hesabında yer almamış.

4
DAMLA CAN SEVGİLİSİ /

Survivor'a katılırken Damla Can'ın geride bıraktığı sevgilisinin ismi Orçun Tan. Survivor adasında iletişim ödülünü kazandığında Damla Can hep onunla görüştü.

5
KALP İŞARETİ ONA/

Damla Can oyunları kazandıktan sonra hep kalp hareketi yapıyor. Damla'nın bu hareketi ekran yoluyla sevgilisine 'Seni seviyorum' mesajı.

6
SABRET İNCİ TANEM/

Orçun Tan ile olan ilişkisini Damla Can Survivor'da aldığı mektupla ilan etmişti. O mektupta sevgilisi 'Sabret inci tanem' diyerek Damla'ya seslenmişti.

7
DAMLA CAN NE İŞ YAPIYOR? /

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaparken kareleri instagram hesabından paylaşan Damla Can pilates dersi de veriyor.

8
DAMLA CAN NERELİ?/

İZMİR'li olan Damla Can 27 yaşında. 171 boyundaki Damla Survivor'a katıldığında 56 kiloydu. Survivor adasında en az kilo veren isimlerden biri de o oldu.

9
İşte Damla Can'ın ailesiyle ve sevgilisiyle olan kareleri;

10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Survivor Damla'nın Sevgilisi Kim? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement