Son Dakika Haberleri: 45 bin TL ödediği estetik operasyonlar sayesinde senede 820 bin TL kazanıyor!

45 bin TL ödediği estetik operasyonlar sayesinde senede 820 bin TL kazanıyor!

7 gün önce

45 bin TL harcayarak üç estetik ameliyat geçiren Isabella Buscemi, Instagram'da anlaştığı markaların reklamını yaparak yılda 820 bin TL kazanıyor.

1
Instagram'da 1,7 milyon takipçisi olan güzel fenomen Isabella Buscemi, bıçak altına yattıktan sonra servet toplamaya başladı.
2
3 estetik operasyon için 6 bin 800 pounluk ödeme yapan Buscemi, ödediği bu paranın karşılığını katbekat aldığını söyledi.
3
Sosyal medyada Influencer olarak çalışan Buscemi, Instagram'da sadece fotoğraf paylaşarak yılda 124 bin pound kazanıyor.
4
Geçirdiği operasyonlar hakkında konuşan Buscemi: Burnum daha önce çıkıntılıydı. Ameliyat ile düzelttim. Dişlerim küçüktü kaplama yaptırdım. Göğüslerim küçüktü silikon yaptırdım.
5
Buscemi, yeni görüntüsünden dolayı kendisine daha fazla güven duyduğunu söyledi.
6
Yarı İtalyan yarı Kübalı olan Buscemi, güzelliğini genetik olarak annesinden aldığını bu nedenle annesine teşekkür ettğini söyledi.
7
1.7 milyon takipçisi olduğu için firmaların kendisine reklam teklifi ettiği Buscemi, bir gün paranın kendisini değiştirip küstahlaştırmasından korktuğunu söyledi.
8
9
10
11
12


Haber Yayın Tarihi: 11.08.2019 03:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!