45 bin TL ödediği estetik operasyonlar sayesinde senede 820 bin TL kazanıyor! - Son Dakika

45 bin TL ödediği estetik operasyonlar sayesinde senede 820 bin TL kazanıyor!

11.08.2019 15:29

45 bin TL harcayarak üç estetik ameliyat geçiren Isabella Buscemi, Instagram'da anlaştığı markaların reklamını yaparak yılda 820 bin TL kazanıyor.

1
Instagram'da 1,7 milyon takipçisi olan güzel fenomen Isabella Buscemi, bıçak altına yattıktan sonra servet toplamaya başladı.
2
3 estetik operasyon için 6 bin 800 pounluk ödeme yapan Buscemi, ödediği bu paranın karşılığını katbekat aldığını söyledi.
3
Sosyal medyada Influencer olarak çalışan Buscemi, Instagram'da sadece fotoğraf paylaşarak yılda 124 bin pound kazanıyor.
4
Geçirdiği operasyonlar hakkında konuşan Buscemi: Burnum daha önce çıkıntılıydı. Ameliyat ile düzelttim. Dişlerim küçüktü kaplama yaptırdım. Göğüslerim küçüktü silikon yaptırdım.
5
Buscemi, yeni görüntüsünden dolayı kendisine daha fazla güven duyduğunu söyledi.
6
Yarı İtalyan yarı Kübalı olan Buscemi, güzelliğini genetik olarak annesinden aldığını bu nedenle annesine teşekkür ettğini söyledi.

7
1.7 milyon takipçisi olduğu için firmaların kendisine reklam teklifi ettiği Buscemi, bir gün paranın kendisini değiştirip küstahlaştırmasından korktuğunu söyledi.
8
9
10
11
12

Son Dakika 45 bin TL ödediği estetik operasyonlar sayesinde senede 820 bin TL kazanıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yetkililer itiraf etmek zorunda kaldı! Salgının kontrolden çıktığı ABD'de cesetler kamyonlarda saklanıyor Neye niyet neye kısmet! Çeyizini düzebilmek için işe girdi, hiç durmadan 66 yıldır çalışıyor İrem Derici'den günlerce konuşulacak itiraf: İşsiz kalırsam göğüslerimi satacağım Kahve siparişi veren kadın, bardağında yazan not karşısında şoka uğradı Futbolcu eşini öve öve bitiremeyen ünlü modelin yatak itirafı takipçilerini şaşkına çevirdi