Son Dakika Haberleri: Atilla Taş Twitter'da Fenomen Olma Yolunda!

Atilla Taş Twitter'da Fenomen Olma Yolunda!

7 yıl önce

'Maymunluğu bıraktım'

1
Attığı esprili tweetlerle bir anda herkesin dikkatini çeken ünlü şarkıcı Atilla Taş, sosyal medyada fenomen olma yolunda ilerliyor.
2
Sabah'tan Eylem Bilgiç'in haberine göre; Taş durumundan memnun olduğunu şöyle dile getiriyor; "Biliyorsunuz, şarkıcılığımdan mütevellit önyargılar var bana karşı... Karakterimle, daha doğrusu esprili bir tarafım olduğuyla ilgili pek bir şey bilmiyordu insanlar; bu yönüm yeni yeni fark ediliyor. Doğrusu o kadar da boş bir insan olmadığımın anlaşılması hoşuma gidiyor."
3
Şu anda 40 bin civarında takipçisi olduğunu söyleyen Atilla Taş, "Takipçilerim geçtiğimiz Haziran ayında 15-20 gün içinde, 15-20 bin arttı. Attığım tweet'ler, 15-20 bin retweet almaya başladı." dedi.
4
Ünlü şarkıcı "Nerede hata yaptınız da insanlar gerçek Atilla Taş'ı fark edemedi?" sorusuna şöyle cevap verdi; "Eskiden 'Ezik şarkıcı Altuğ' karakteri vardı; eller kollar, gömlek dışarıda, kızlarla dans ederdi. Biz bu tribe girdik biraz. Bunların albüm sattıracağını düşündük. Yapmamam gereken şeyler yaptım. Çok samimi söylüyorum; bir ara medya maymunuydum. Medyanın dediği tüm saçmalıkları yaptım."
5
6Haber Yayın Tarihi: 07.07.2013 02:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor