Son Dakika Haberleri: Fenomen gelin adayı Hanife, 'Canım kendim' diyerek mini etekli pozunu paylaştı! Takipçileri deliye döndü

Fenomen gelin adayı Hanife, 'Canım kendim' diyerek mini etekli pozunu paylaştı! Takipçileri deliye döndü

17 gün önce

Katıldığı evlilik programıyla adına duyuran ve başörtüsünü çıkarmasıyla gündem olan Hanife Gürdal, mini elbiseli pozunu paylaşarak, ''Canım kendim'' notunu düştü. Fenomen gelin adayının mini etekli pozuna, eleştiri yağdı.

1
Katıldığı evlilik programındaki tavırlarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan gelin adayı Hanife Gürdal, sosyal medya paylaşımları yine tüm dikkatleri üzerine çekti.
2
Instagram hesabından paylaştığı mini etekli pozlarıyla tepki toplayan Hanife Gürdal, fotoğrafının üzerine ''Canım kendim'' notunu düştü.
3
Daha önce de kahve mini elbisesiyle Kapadokya'dan video paylaşan Hanife, olay olan elbisesiyle bir paylaşım daha yaptı. Hanife'nin fotoğrafına kısa sürede onlarca yorum yağdı. Takipçileri, fenomen gelin adayına, ''Bu kıyafet olmamış'', ''Başörtüsüz hiçbir şey yakışmıyor'', ''İki beğeni için kendini sergiye çıkardın'', ''Tanker gibi olmuşsunuz, biraz kilo yaksanız fena olmaz'' ve ''Haram yemekten ne hale gelmiş'' gibi yorumlar yaptı.
4
Geçtiğimiz haftalarda, bikinili fotoğrafından dolayı da tepki çeken Hanife, kendisine kötü yorum yapanlara "Tenhada yaptıklarınızı toplumda kınamayın" notuyla gönderme yapmıştı.
5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 25.10.2019 04:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 il açıklandı! Bakın ilk sırada kim var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin