Genç fenomen, tartıştığı annesini defalarca bıçaklayıp öldürdü - Son Dakika

Genç fenomen, tartıştığı annesini defalarca bıçaklayıp öldürdü

16.12.2020 11:34

Moldova'da sosyal medya fenomeni Anna Leikovic, uyuşturucu madde için tartıştığı annesini vahşice öldürdü. Leikovic'in, annesini defalarca bıçaklayıp iç organlarını çıkardığı öğrenildi.

1
Moldova'nın Komrat şehrinde kan donduran bir olay yaşandı. 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni Anna Leikovic, 40 yaşındaki annesi Praskovya Leikovic'i vahşice katletti.
2
Yerel medyaya polis raporlarından yansıyan bilgilere göre anne ve kızın arasında uyuşturucu yüzünden tartışma çıktı. Öfkeyle mutfak bıçağını alan Anna, annesini birçok yerinden bıçakladı.
3
Praskovya Leikovic kanlar içinde yerde kalırken, genç fenomenin annesinin iç organlarını çıkardığı öğrenildi. İşkenceye de uğrayan Praskovya hayatını kaybetti.
4
Soğukkanlı katil Anna bununla da kalmayıp, annesinin cesedini evde bırakıp sevgilisiyle buluşmaya gitti.
5
Öte yandan tıp öğrencisi olduğu belirtilen Anna'nın uyuşturucu kullandığı ve annesinin tedavi için Almanya'da çalıştığı öne sürüldü. Anna'nın amcası Vladimir, rehabilitasyon iddialarını reddederken, "Praskovya kızını çok severdi.
6
"Elinden geldiğince onunla zaman geçirirdi. Polis, Anna'nın ana şüpheli olduğunu bana iki saatte söyleyebildi. Bunu hayal edemiyorum" dedi.
7
Polis sözcüsü Lyubov Yanak, ana şüphelinin Anna olduğunu doğrularken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü aktardı.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Genç fenomen, tartıştığı annesini defalarca bıçaklayıp öldürdü - Son Dakika


Advertisement