Görünümlerini Değiştirmek İçin Estetik Ameliyata Servet Harcadılar - Son Dakika

Görünümlerini Değiştirmek İçin Estetik Ameliyata Servet Harcadılar

05.10.2018 09:43

Ardı ardına geçirdikleri estetik ameliyatla tanınmaz hale gelen isimleri sizin için derledik.

1
Valeria Lukyanova
Valeria Lukyanova
Ukraynalı model Valeria Lukyanova 2013 yılında yüz estetik ameliyatı da dahil olmak üzere tüm ameliyatları için toplamda 1 milyon dolar harcayan model, estetikle kendini Barbie bebeklere benzetmeye çalıştı. Facebook sayfasının 1 milyondan fazla takipçisi olan Valeria, GQ, In Style gibi önemli dergilerin kapağında yer aldı.

2
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves
Rodrigo Alves de Barbie'den etkilenip, Barbie'nin sevgilisi Ken'e dönüşebilmek için servet harcadı. Estetik ameliyatla adeta yüzünü tamamen değiştiren Rodrigo, 100'den fazla estetik yaptırmış. Rodrigo, Cosmopolitan'a verdiği röportajda "Ken olmak için 4 kaburgamı aldırdım ve belim 50 cm oldu. Ama tabii ki riskli bir operasyondu" diyor. Rodrigo, Ken bebeğe benzemek isteyen tek kişi değil.
3
4
Justin Jedlica
Justin Jedlica
300'den fazla operasyon geçirerek Ken bebeğe benzemeye çalışan Justin Jedlica, doktorlar ameliyatların hayati risk taşıdığını söylese bile Ken olmaktan vazgeçmemiş.
5
Jocelyn Wildenstein
Jocelyn Wildenstein
Jocelyn Wildenstein kendini kedi kadın olarak dünyaya ismini duyurdu. Estetik ameliyat çeşitlerinin hemene hemen hepsini deneyen Jocelyn, geçirdiği ameliyatlara 4 milyon dolar vermiş. Australian Woman’s Weekly dergisi Jocelyn için "Jocelyn aynaya baktığında gördüğü kişiyi çok seviyor. Olmak istediği kişi oldu ve güzel hissediyor" diyor.

6
7
Dolly Parton
Dolly Parton
Ünlü şarkıcı Dolly Parton da geçirdiği bir dizi ameliyat sonrası bambaşka bir görünüme kavuşmuş. Konserlerinde playback yaptığı iddia edilen Dolly Parton, The Sun'a verdiği röportajda "Göğüslerim estetik, saçlarım kendi saçım değil. Gerçek olan şey sesim ve kalbim" dedi
8
Carrot Top
Carrot Top
Carrot Top, ABD’li bir komedyen. Gerçek adı Scott Thompson olan komedyenin lakabı turuncu ve kıvırcık saçlarından geliyor. Oprah Winfrey’in programında "İnsanlar estetik ameliyat olduğumu sanıyorlar ama olmadım, yüzümde sadece makyaj var" diyerek estetik ameliyat geçirmediğini söyledi. Ancak fotoğraflar hiç de öyle söylemiyor.
9
10
Lara Flynn Boyle
Lara Flynn Boyle
2014 yılında oyunculuğu tamamen bırakan eski oyuncu Lara Flynn Boyle, geçirdiği estetik ameliyatlarla gündeme gelmeye devam ediyor.
11
Cher
Cher
Amerikalı şarkıcı, oyuncu ve film yapımcısı Cher de farklı bir görünüme kavuşmak için bıçak altına yatanlardan. Bir dergiye verdiği röportajda "Evet, yüz germe işlemi yaptırdım. Kim yaptırmıyor ki?" dedi. Ayrıca genç görüntüsünü yediklerine borçlu olduğunu söyledi
12
Meg Ryan
Meg Ryan
Bir döneme damgasını vurmuş oyuncu Meg Ryan, Hollywood dünyasında estetikleriyle dile gelmesinin ardından 2016 yılında Cosmopolitan dergisi "Neden hala Meg Ryan'ın yüzünü konuşuyoruz? İnsanlar yaşlanır ve bazıları yaşlandıkça görüntülerini değiştirmek isterler. Eğer ünlü bir insansan görünüşüne dikkat etmek durumundasın. İnsanlar sosyal medya üzerinden sizin görünüşünüzü eleştirdiğinde 'haber' oluyor" dedi.

13

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Görünümlerini Değiştirmek İçin Estetik Ameliyata Servet Harcadılar - Son Dakika


Advertisement