Haftanın Android Uygulamaları - 132 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 132

30.05.2015 13:16

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik...

1

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.
Kaynak :
2

Periscope; Kullanıcılarının telefonları üzerinden canlı yayın yapmalarına olanak sağlayan Periscope Android'e de geldi. Bu uygulama ile sizler de herhangi bir yerde telefonunuzla diğer kullanıcılara, arkadaşlarınıza canlı yayın yapabileceksiniz.Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

Smove; Yeni oyunlardan olan Smove, sizin reflekslerinizi sınıyor. Zira oyunda küçük bir taşı hareket ettiriyor ve etrafınızda dolaşan diğer taşlardan uzak tutmaya çalışıyorsunuz.Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Rush Star; Klasik bir motosiklet kovalama oyunu olan Rush Star'da rekor kırmak için kendinizle yarışıyorsunuz. Oyunda karşınıza çıkan engellere ise çarpmamanız gerekiyor.Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

RGB Express; İlginç bir puzzle oyunu olan RGB Express'te, rotanızı planlıyor, araçlarınızı hedefe ulaştırıyorsunuz. Ayrıca oyunda şirketinizi şehir, şehir büyütebiliyorsunuz.Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

6

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 132 - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement