Son Dakika Haberleri: Haftanın Android Uygulamaları - 84

Haftanın Android Uygulamaları - 84

6 yıl önce

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

2048; Son dönemin bağımlılık yapan oyunu diyebileceğimi 2048'de amaç aynı sayıları toplayarak 2048 sayısına ulaşmak. Aslına bakarsanız kolay gibi gözüken bu oyun hiç de kolay değil.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

BaldBooth; Kel olmak size yakışır mı ya da nasıl bir şey merak mı ediyorsunuz? O zaman bu uygulamayla hemen istediğiniz kişiyi ya da kendinizi kel yapabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Mike's World; Efsane Super Mario oyununun farklı bir versiyonu diyebileceğimiz oyunda Mike ve bıyığıyla yeni maceralara atılıyorsunuz. Oyunda farklı düşmanları yenmek için Mike'a yardım ediyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Crazy Taxi; Efsane oyunun mobil oyunu olan bu oyunda amaç yine aynı. Çılgınca kullandığınız taksi aracılığıyla müşterilerinizi istedikleri yerlere zamanında yetiştirmelisiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.Haber Yayın Tarihi: 25.04.2014 09:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor