Haftanın Android Uygulamaları - 84 - Son Dakika

Haftanın Android Uygulamaları - 84

25.04.2014 21:05

Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki...

1
Her hafta düzenli olarak yayınladığımız "Haftanın Android uygulamaları" adlı bölümümüzde bu hafta da sizlere farklı kategorideki en iyi uygulamaları seçtik.

Kaynak :
2

2048; Son dönemin bağımlılık yapan oyunu diyebileceğimi 2048'de amaç aynı sayıları toplayarak 2048 sayısına ulaşmak. Aslına bakarsanız kolay gibi gözüken bu oyun hiç de kolay değil.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

3

BaldBooth; Kel olmak size yakışır mı ya da nasıl bir şey merak mı ediyorsunuz? O zaman bu uygulamayla hemen istediğiniz kişiyi ya da kendinizi kel yapabilirsiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

4

Mike's World; Efsane Super Mario oyununun farklı bir versiyonu diyebileceğimiz oyunda Mike ve bıyığıyla yeni maceralara atılıyorsunuz. Oyunda farklı düşmanları yenmek için Mike'a yardım ediyorsunuz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

5

Crazy Taxi; Efsane oyunun mobil oyunu olan bu oyunda amaç yine aynı. Çılgınca kullandığınız taksi aracılığıyla müşterilerinizi istedikleri yerlere zamanında yetiştirmelisiniz.

Uygulamayı resimdeki QR kodu okutarak ya daindirebilirsiniz.

Son Dakika Haftanın Android Uygulamaları - 84 - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular