Kim Kardashian'ın Estetik Güzeli Olduğu Ortaya Çıktı - Son Dakika

Kim Kardashian'ın Estetik Güzeli Olduğu Ortaya Çıktı

07.10.2013 11:05

Ünlü yıldızın son birkaç yılda yüzüne defalarca operasyon yaptırdığı konuşuluyor.

1
Ünlü yıldız Kim Kardashian, son birkaç yılda yüzüne defalarca operasyon yaptırdığı konuşuluyor.
2
Paris Hilton ile arkadaşlığı sayesinde 2000'li yılların ortalarında magazin basınında yer almaya başlayan sosyetik güzelin o günden beri yüz hatları defalarca değişti.
3
doğumdan sonra yüzü çok değişen sosyetik güzelin burnunu birkaç kez yaptırdığını ve elmacık kemiklerinin üstünü kolajenle doldurduğunu söyleniyor.
4
Kim Kardashian'nın çenesinden alnına kadar, yüzünde elletmedik nokta bırakmamış. Hamileliği sırasında aldığı kilolar düşünüldüğünde, doğumdan sonra yüzünün bu kadar incelmesi mümkün olmadığı söyleniyor.
5
Kendisi estetik ameliyat yaptırmadığını söylese de son birkaç yıldır çekilen fotoğrafları, dikkatlerden kaçmadı.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Kim Kardashian'ın Estetik Güzeli Olduğu Ortaya Çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı