Mustafa Denizli Evlendi ! - Son Dakika

Mustafa Denizli Evlendi !

02.08.2010 11:47

1
Mustafa Denizli, bir süredir beraber olduğu adı Kürtçe aşk anlamına gelen Evin Elçi ile dünya evine girdi.
2
Beşiktaş'taki teknik direktörlük görevinden sağlık sorunları gerekçesiyle ayrılan Mustafa Denizli, geçen çarşamba bir süredir beraber olduğu Evin Elçi ile dünya evine girdi.

3
Ankara Çankaya Evlendirme Dairesi'ndeki nikâha, az sayıda aile üyesi ve çiftin yakın arkadaşlarının katıldığı öğrenildi.
4
Denizli ile Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan, Amerika'da Columbia Üniversitesi'nde yüksek lisans yapan Elçi'nin birlikteliği ilk ortaya çıktığında ilginç gelişmeler yaşanmıştı.
5
Denizli bu konuda sessiz kalmayı seçerken, Elçi "Teklif aldım. Üzerinde çok düşündüm. Bu evliliğin söz konusu olamayacağını kendisine söyledim" demişti. Daha sonra çiftin birlikte yaşamaya başladığı, ancak Evin Elçi'nin Mustafa Denizli'nin kızları Selin ve Lal ile arasında yaşanan sürtüşme nedeniyle evliliğin ertelenmek zorunda kaldığı haberleri çıkmıştı.

6
Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra İzmir Çeşme'de uzun süredir ilgilendiği otelinin açılışını yapan ve yorumculuk için Lig TV ile anlaşan Mustafa Denizli, bu sorunlar aşılmış olmalı ki, bir imzayı da nikâh masasında attı.
7
59 yaşındaki Denizli, ikinci evliliğini 36 yaşındaki Elçi ile yaptı. Denizli 1977'de kızı Selin'in annesi Jülyet Aruh ile evlenip 1989'da boşanmıştı. Denizli'nin 14 yıl aşk yaşayıp 5 yıl önce ayrıldığı sosyetik güzel Çiğdem Kayalı'dan da Lal adında bir kızı var.

8
ÜNLÜ POLİTİKACININ KIZI

Evin Elçi, 1978-1979 arasında Ecevit hükümetinde Bayındırlık Bakanı olarak görev yapan ve halen Katılımcı Demokrasi Partisi'nin genel başkanlığını yürüten Kürt kökenli politikacı Şerafettin Elçi'nin kızı.

9
Evin Elçi, Kuzey Irak'ta savaş mağdurları için yürütülen organizasyonlarda görev almış.

YORUMLAR
500

Son Dakika Mustafa Denizli Evlendi ! - Son Dakika


Advertisement