Türkiye'nin Bayıldığı Yıldız İsimler Bakın İlk Nerede Karşımıza Çıktı? - Son Dakika

Türkiye'nin Bayıldığı Yıldız İsimler Bakın İlk Nerede Karşımıza Çıktı?

04.01.2018 11:19

Bugün milyonların ekran başında severek izlediği ünlü oyuncuların, ilk olarak nerede karşımıza çıktığını merak ediyorsanız, galeri sayfamızı ziyaret edin. Bugün birçoğumuzun severek izlediği ünlü oyuncular, belkide kimsenin fark etmediği reklam, film ve dizilerle yıllar önce karşımıza çıktı.

1
Mola, 17 yaşındayken Küçük Onur'la aynı dizide yer alarak oyunculuğa ilk adımı atmış.

2
Ezgi Mola
Ezgi Mola
2000 yılında ekranlara gelen Karate Can isimli dizide yer kısa bir süre yer alan Ezgi Mola'nın görüntüleri ortaya çıktı...

3
Günsür, 1989 yapımı TRT dizisi Geçmiş Bahar Mimozaları'nda oynamış. Günsür, dizide Filiz Akın ve Rutkay Aziz'in oğulları Sabih'i canlandırmış. Üstelik, dizide kendi dublajını da kendisi yapmış.

4
14 yaşındayken ise ilk kez bir dizide rol almış...

5
Köstendil'in yıllar önce Kurtlar Vadisi'nde rol aldığı sahne izleyenlere “Nereden nereye” dedirtti. İşte o görüntüler...

6
7
Meğer Günsür, 7 yaşında reklamlarda oynamaya başlamış...

8
9
10
İşte Mematinin o fotoğrafları...

11
Mehmet Ali Erbil ve Yalçın Menteş'in başrollerinde oynadıkları Tatlı Kaçıklar dizisinde "Tolgahan" rolüyle kamera karşısına geçen Uygun'un Kurtlar Vadisi'ndeki rolünden epey uzak görünüyor.

12
Gürkan Uygun
Gürkan Uygun
Kurtlar Vadisi'nin efsane isimlerinden Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun'un 20 yıl önceki hali görenleri şaşırttı.

13
Ünlü oyuncuyu ilk olarak Sultan Makamı (2003) dizisinde gördük.

14
Murat Yıldırım
Murat Yıldırım
Aslında kariyerine TV ekranında başladı Yıldırım. 1999 yılında 'Ayrılsak da Beraberiz' adlı dizide oynadı. Sonra Patron Kim, Ölümsüz Aşk, Hayat Bilgisi geldi.

15
16
Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün
İlk kez bir reklam filminde kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün'ü daha o sırada kimse tanımıyordu.

17
Sonra Çemberimde Gül Oya geldi. Zaten o diziden sonra da Tuba Büyüküstün kariyerinde hızla yükseldi.

18
Yıllar sonra Kenan Doğulu'nun 2003'te çıkardığı 'Demedi Deme' albümünde yer alan 'Tanımamışsın' adlı şarkının klibinde oynadığı ortaya çıktı.

19
20
21
22
Bu fotoğrafta tabut taşıyan ünlü aktörü ilk bakışta tanıyabildiniz mi? Bu fotoğrafta tabut taşıyan ünlü aktörü ilk bakışta tanıyabildiniz mi? O ünlü, bundan altı yıl önce yani 2005 yılında Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler' filminde figüran olarak yer alan Murat Yıldırım'dan başkası değil.

23
24

Yıldıran'ın Hadise'ye sarılarak verdiği pozlar sosyal medyada şaşkınlık yarattı.

Yıldıran'ın Hadise'ye sarılarak verdiği pozlar sosyal medyada şaşkınlık yarattı.

25

Genç oyuncunun yıllar içindeki değişimi gözlerden kaçmadı.

Genç oyuncunun yıllar içindeki değişimi gözlerden kaçmadı.

26
Türk izleyici profesyonel dansçı olan Uğur Yıldıran'ı ilk kez Türkiye'yi Hadise'nin temsil ettiği 2009'daki Eurovision yarışmasında gördü...

27
1981 yılında İstanbul'da doğan Yıldıran, Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü mezunu...

28
Dizide 'Kemal' karakterine hayat veren ve izleyiciden tam not alan genç oyuncuyu ilk kez nerede gördüğünüzü hatırlıyor musunuz?

29
Uğur Yıldıran
Uğur Yıldıran
'İçerde'de dizisinde Komiser Selim rolü ile izleyici karşısına çıkan Uğur Yıldıran, şu sıralar reyting rekorları kıran 'Çukur' ile ekranlarda...

30
Mehmet Günsür
Mehmet Günsür
En son 'Fi-Çi' dizilerindeki başarılı performanslarıyla akıllara kazınan yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür'ün çocukluk fotoğrafları ortaya çıktı...

31
Şimdilerde Çukur adlı dizide Vartolu karakteriyle izlediğimiz Erkan Kolçak Köstendil'in ekranların uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi'ndeki sahnesi izleyenleri şaşırtıyor.

32
Diziyi takip eden hemen herkesin yeni bölümde ne yapacağını merakla beklediği Köstendil'in yıllar önce Kurtlar Vadisi'nde oynadığı ortaya çıktı.

33
Erkan Kolçak
Erkan Kolçak
Aksiyon ağırlıklı dizilerde boy gösteren oyuncuların daha fazla tanınma imkanı bulduğu Türkiye'de, izleyicinin parlattığı son isim ‘Vartolu' karakteriyle izlediğimiz Erkan Kolçak Köstendil oldu.

34

YORUMLAR
500

Son Dakika Türkiye'nin Bayıldığı Yıldız İsimler Bakın İlk Nerede Karşımıza Çıktı? - Son Dakika


Advertisement