Son Dakika Haberleri: Yeni Windows Phone Telefonlar İçin En İyi Uygulamalar

Yeni Windows Phone Telefonlar İçin En İyi Uygulamalar

6 yıl önce

Yeni bir Windows Phone cihaz satın aldınız ve hangi uygulamaları yükleyeceğiniz konusunda kararsızsınız. Bu dosya size bu konuda iyi bir rehber olabilir.

1

TuneIn Radio; Mobil cihazlar için en büyük online radyo uygulamalarından birisi olan bu uygulama ile 100 binden fazla radyo istasyonu arasında gezinerek istediğiniz tarzda müzik dinleyebileceksiniz.


Uygulamayı indirmek isteyenler .Kaynak :
2

CamScanner; Bu uygulama ise cihazınızı bir tarayıcıya çevirecek. Sizin bu konuda yapmanız gereken tek şey cihazınızın kamerasıyla fotoğraf çekmek ve gerisini bu uygulamaya bırakmak.

Uygulamayı indirmek isteyenler .

3

Microsoft SmartGlass; Microsoft'un bu özel uygulaması, kendi oyun konsolları olan Xbox One ve Xbox 360'ı Windows Phone'lu cihazınız üzerinden kontrol edebilmenizi sağlıyor.

Uygulamanın Xbox One versiyonu için , Xbox 360 versiyonu için ise tıklayabilirsiniz.

4
Vine; Son dönemin en popüler uygulamaları arasında yer alan Vine, 6 saniyelik kısa videolar oluşturmanızı ve bunu arkadaşlarınıza paylaşmanızı sağlıyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15


Haber Yayın Tarihi: 27.12.2013 01:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!