Son Dakika Haberleri: Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor

Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor

7 yıl önce

AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana'ya yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin herkesi heyecanlandırdığını belirtti.

Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor, System.String[]
AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana'ya yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin herkesi heyecanlandırdığını belirtti.

Küçükaydın, Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti. Küçükaydın ziyaretinde, "Adana'ya Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin yanı sıra yeni üniversiteler kurulması için çalışmalar devam ediyor. O üniversitelerde kurulup eğitime başladığı zaman Adana'nın önü daha da açılacak ve ekonomiye de büyük katkıları olacaktır" dedi.

"Bu da bizim heyecanımızı artırıyor." diyen Küçükaydın, şöyle devam etti: "Bizler de bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bilim ve Teknoloji Üniversitesine şu an için geçici olarak Büyükşehir Belediye binasından yer tahsis edildi. Bir süre burada hizmetlerini yapacaklar. Üniversite yeri ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte birkaç alternatif yerler var. Sağ olsun valimiz bu konuda çok gayret sarf ediyor kendisine de bu konuda teşekkür ediyorum."

Ziyarette, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Arık ve Tamer Dağlı da hazır bulundu.Emekliye, Ocak Ayında En Az 307 Lira Zam Yapılacak Kadın İzleyicinin İtirafı, Program Sunucularının Ağzını Açıkta Bıraktı

6 Günlük Bedelli Asker, Kalp Krizinden Öldü