Son Dakika Haberleri: Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor

Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor

7 yıl önce

AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana'ya yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin herkesi heyecanlandırdığını belirtti.

Milletvekili Küçükaydın: Kurulacak Yeni Üniversiteler Heyecanımızı Artırıyor, System.String[]
AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Adana'ya yeni kurulan Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin herkesi heyecanlandırdığını belirtti.

Küçükaydın, Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti. Küçükaydın ziyaretinde, "Adana'ya Bilim ve Teknoloji Üniversitesinin yanı sıra yeni üniversiteler kurulması için çalışmalar devam ediyor. O üniversitelerde kurulup eğitime başladığı zaman Adana'nın önü daha da açılacak ve ekonomiye de büyük katkıları olacaktır" dedi.

"Bu da bizim heyecanımızı artırıyor." diyen Küçükaydın, şöyle devam etti: "Bizler de bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Bilim ve Teknoloji Üniversitesine şu an için geçici olarak Büyükşehir Belediye binasından yer tahsis edildi. Bir süre burada hizmetlerini yapacaklar. Üniversite yeri ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte birkaç alternatif yerler var. Sağ olsun valimiz bu konuda çok gayret sarf ediyor kendisine de bu konuda teşekkür ediyorum."

Ziyarette, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Arık ve Tamer Dağlı da hazır bulundu.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Çadırda Elektrik Akımına Kapılan 14 Kurbanlık Büyükbaş, Telef Oldu

Son Dakika! Şişko Nuri Lakaplı Sanatçı Sıtkı Sezgin Hayatını Kaybetti