Davutoğlu'nun Otobüsünde Bir MHP'li - Son Dakika

Davutoğlu'nun Otobüsünde Bir MHP'li

07.06.2011 19:06

1
Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun Seçim çalışmaları kapsamında merkez Karatay İlçesi'ne bağlı İsmil Beldesi'ndeki mitinginde MHP'li Belediye Başkanı Lütfi Topbaş, Seçim otobüsüne çıktı.

2
Davutoğlu'na çiçek veren Topbaş, yaklaşık 10 dakika süren konuşma bitimine kadar da otobüste bekledi.

3
Davutoğlu, İsmil Beldesi'nde ise kent meydanında Seçim otobüsü üzerinde yaklaşık 500 kişiye seslendi. İsmil Belde Belediye Başkanı MHP'li Lütfi Topbaş, Seçim otobüsünün üzerine çıkarak Davutoğlu'nu çiçek verdi. Topbaş, Davutoğlu'nun yaklaşık 10 dakika süren konuşmasının bitimine kadar da bekledi. Davutoğlu burada da 2023 hedeflerini anlattı.

4
Davutoğlu'nun 24 Mayıs Salı Günü Tuzlukçu ilçesindeki mitingde ise Tuzlukçu Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Sak, Seçim otobüsüne çıkmış ve Davutoğlu ile birlikte karanfil atmıştı.

5

Son Dakika Davutoğlu'nun Otobüsünde Bir MHP'li - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden