Son Dakika Haberleri: İşte Türkiye'nin Sevgilisi Olmuş Çocuk Oyuncular

İşte Türkiye'nin Sevgilisi Olmuş Çocuk Oyuncular

2 ay önce

İşte, yetişkinlere taş çıkartacak oyunculuklarıyla dizilere damgasını vurmuş çocuk oyuncular..

1
Beren Gökyıldız
Beren Gökyıldız
2009 doğumlu başarılı oyuncu Beren Gökyıldız, ilk ekran deneyimini 3,5 yaşında oynadığı bir reklam ile yaşadı. 4 yaşında dizi setleriyle tanıştı. Kocamın Ailesi "Pelin" , Güldüy Güldüy, Anne "Melek/Turna", Bizim Hikaye "Ayşe" rollerini üstlendi. Şu anda Buğra Gürsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun rol aldığı dizide "Öykü" karakterini canlandırıyor.
2
Furkan Kızılay
Furkan Kızılay
Furkan Kızılay, bir döneme damgasını vurmuş "Çocuklar Duymasın" adlı dizideki Havuç rolüyle ünlendi. 1990 doğumlu Furkan Kızılay, Aslan Ailem, Emret Komutanım Şah Mat, Hannas, Kolpaçino 3. Devre, Organik Aşk Hikayeleri gibi yapımlarda rol aldı. Şimdilerde ise şarkıcılık yapıyor.
3
Berat Efe
Berat Efe
Berat Efe, 2004 doğumlu çocuk oyunculardan. İlk olarak 3,5 yaşında katalog çekimleri ve reklamlarda oynayarak oyunculukla tanışan başarılı oyuncu sonrasında Melekler Korusun, Geniş Aile, Fatmagül'ün Suçu Ne? , Böyle Bitmesin, Düğün Dernek, Gelmeyen Bahar, Poyraz Karayel, Baskın: Karabasan, Siccin 2, İftarlık Gazoz ve Familya gibi başarılı yapımlarda yer aldı.
4
Ata Berk Mutlu
Ata Berk Mutlu
2005 doğumlu Ata Berk Mutlu, 4,5 yaşındayken ailesi tarafından ajansa kayıt ettirildi. İlk olarak Danino Süt reklamı ile sektöre adım atan Mutlu, sonrasında Cuma'ya Kalsa dizisi ile ilk dizi tecrübesini yaşadı. Daha sonra Aşk Bir Hayal "Reşat", Anneler ile Kızları "Yusuf" , Bulutların Ötesi "Dağhan", Karadayı "Nazif" dizilerinde oynadı. Asıl popülerliğini ise Poyraz Karayel dizisi ile yakaladı.
5
Emir Berke Zincidi
Emir Berke Zincidi
Bir çok reklam filminde yer alan 2005 doğumlu Emir Berke Zincidi, "Bu Kalp Seni Unutur mu?" adlı dizi ile ekranlarla tanıştı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki muhteşem performansı ile tüm Türkiye'nin sevgilisi oldu. Sonrasında ise Küçük Ağa, Bir Deniz Hikayesi ve Arka Sokaklar ile oyunculuğa devam etti.
6
Zeynep Özkaya
Zeynep Özkaya
2003 yılında yayınlanmaya başlayan Sihirli Annem dizisinde Çilek karakterine can veren oyuncu 1998 doğumlu. Sihirli Annem sonrasında ise İki Aile, Eyvah Halam, Altındağlı adlı yapımlarda rol aldı.
7
Ege Tanman
Ege Tanman
Babam ve Oğlum sinema filmindeki performansıyla göz dolduran oyuncu 1998 doğumlu. Kınalı Kar dizisi ile oyunculuğa başlayan Ege Tanman, sonrasında Sır Kapısı, Yusufçuk, Büyük Buluşma, Kandil, Kezban Yenge, Sev Kardeşim, Acemi Cadı, Bez Bebek, Çocuk, Beş Şehir, Leyla ile Mecnun, İbreti Alem, Şubat, Ben de Özledim, Savaş yapımlarında rol aldı.
8
Merve Erdoğan
Merve Erdoğan
1999 yılında ekranlara gelen Bücür Cadı dizisinde Zeliş karakterini canlandıran Merve sonrasında Ayrı Dünyalar, Örümcek, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Arka Sıradakiler, Bir Ömür Yetmez, Emret Komutanım Yeniden, Sevdaluk adlı yapımlarda rol aldı.
9
Alihan Türkdemir
Alihan Türkdemir
2009 doğumlu oyuncu, 2014 yılında 5 yaşındayken yer aldığı THY internet reklamıyla oyunculuğa başladı. Sonrasında da Serçe Sarayı ile dizilerde rol almaya başlayan Alihan Türkdemir, bugüne kadar Muhteşem Yüzyıl Kösem, Evlat Kokusu ve Dolunay dizilerinde yer aldı. Bunların yanı sıra Dede Korkut Salur Kazan, Zoraki Kahraman, Acı Tatlı Ekşi sinema filmlerinde de rol alan Alihan Türkdemir, son olarak Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlunu canlandırdığı "Hadi Be Oğlum" filminde yer almıştır.


10
Ayberk Koçar
Ayberk Koçar
Aliye dizisiyle hayatımıza giren Ayberk, 2000 doğumlu. Hâlâ oyunculuğa devam eden oyuncu, Doktorlar, Karınca Yuvası, Pulsar, Benim Hala Umudum Var adlı yapımlarda rol almıştır.
11
Batuhan Karacakaya
Batuhan Karacakaya
Aşk-ı Memnu dizisindeki Bülent karakteri ile popülerleşen oyuncu, 1997 doğumlu. Küçük oyuncu sırasıyla Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Bıçak Sırtı, Umutsuz Ev Kadınları, Diriliş Ertuğrul, Uzun Hikaye, Bekle Beni, Dersimiz Atatürk, Aşk Tesadüfleri Sever adlı yapımlarda rol aldı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler İki Ülkenin Sınır Çizgisi Bu Otelin Ortasından Geçiyor! İşte En İlginç Sınır Noktaları! Yurdum İnsanından Süper İcat: Doğalgaz Faturasını Düşüren Don!