Arka Sokaklar'ın güzeli Pınar Aydın ikinci kez anne oldu - Son Dakika

Arka Sokaklar'ın güzeli Pınar Aydın ikinci kez anne oldu

13.04.2020 11:44

Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakteriyle tanınan ve güzelliği ile milyonları kendine hayran bırakan Pınar Aydın, ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşıyor. Güzel oyuncu, ikinci bebeği Uğur Berk'i dünyaya getirdiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

1
Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba'nın kızı Pınar karakterine uzun dönem hayat veren daha sonra Akademi Türkiye adlı ses yarışmasıyla hayranlarının karşısına çıkan Pınar Aydın, gözlerden uzak bir hayat yaşıyor.
2
Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar'da güzelliği ile dikkat çeken Aydın, şimdilerde tarifsiz bir mutluluk yaşıyor.
3
2015 yılında eski kaleci Harun Ovalıoğlu ile nikah masasına oturarak oyunculuğu bırakan Pınar Aydın, ikinci kez anne olduğu müjdesini Instagram hesabından verdi.
4
Ovalıoğlu'ndan Ayaz adında çocuğu olan Pınar Aydın, ikinci kez anne oldu. Mutlu haberi sosyal medya hesabından duyuran Aydın, oğlu ile çekilen karesini paylaştı.
5
Aydın, paylaşımına "Tam 1 hafta olduk. Hoş geldin bebeğim... Uğur Berk, 31 Mart 2020" notunu düştü.

6
1 hafta önce doğum yapan Arka Sokaklar'ın güzel oyuncusunun paylaşımına binlerce yorum ve beğeni yağdı.

7
Bir dönem ekranlara damga vuran 'Akademi Türkiye' müzik yarışması programıyla adını duyuran Pınar Aydın, 2011 yılında 'Dur Dedim' adlı bir albüm çıkardıktan sonra daha sakin bir hayat yaşamayı tercih etti.
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Arka Sokaklar'ın güzeli Pınar Aydın ikinci kez anne oldu - Son Dakika


Advertisement