Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı - Son Dakika

Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı

17.05.2012 10:02

1
Fatih Terim'in kızı Buse Terim babası sayesinde bir yerlere geldiğini ima edenlere Twitter üzerinden ateş püskürdü.

2
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da çok sayıda takipçisi olduğu için "Baban olmasa seni kim tanır, bu kadar takipçin nasıl olurdu" eleştrilerine çok sinirlenen Buse Terim, bir anda çileden çıktı ve eleştirileri yapan insanlara çok kızdı.
3
Babası Fatih Terim'in hakkını asla ödeyemeyeceğini ancak kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan biri olduğunu ve en önemlisi kendi parasını kazanmaya çalışan biri olduğunu anlatmaya çalışan Buse Terim, kendisini eleştirenlere ateş püskürürken destekleyenlere de sevgilerini gönderdi. İşte o satırlar:
4
"Ben üniversitesi mezunu, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan, kendi işinin başında duran ve parasını kazanmaya çalışan biriyim."
5
"Ailemin, babamın, annemin hakkını yıllarca ödeyemem. Onların bana sağladığı imkanlar sayesinde bu eğitimi gerçeklestirebildim."
6
"Ama başım dik her gün şükrederek kendimi yenilemeye, ve daha iyi şeyler yapmaya çalışıyorum. Destekleyen herkese sonsuz teşekkürler"
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Bu Sözler Buse Terim'i Çıldırttı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı