Türkiye'nin en başarılı spikerlerinden Nazlı Çelik'in boyu kadar bir kızı olduğunu biliyor muydunuz? - Son Dakika

Türkiye'nin en başarılı spikerlerinden Nazlı Çelik'in boyu kadar bir kızı olduğunu biliyor muydunuz?

14.07.2019 11:08

Türkiye'nin en başarılı spikerlerinden biri olan Nazlı Çelik'in 11 yaşında bir kızı olduğunu duyan şaşıp kalıyor! Öznur Doğan/ Özel Haber

1
Başarılı kariyer hayatıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan ünlü sunucu Nazlı Çelik, yalnızca mesleği ile gündeme gelmek isteyen isimlerden.
2
Bundan sebeptir ki özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Nazlı Çelik'in 11 yaşında bir kızı olduğunu duyanlar epey şaşırıyor.
3
İşte Nazlı Çelik'in, kızı Kayra Öztarhan ile Instagram hesabından paylaştığı diğer kareler...
4
5
6
7
8
9
İş dışında kızıyla vakit geçirmekten büyük keyif aldığı gözlenen Çelik, Instagram hesabından kızı Kayra ile sık sık fotoğraf paylaşıyor.
10
1999 yılında Burak Öztarhan ile dünyaevine giren Çelik, 2008 yılında kızı Kayra Öztarhan'ı dünyaya getirdi.
11
12
13
14
15
2012 yılında Burak Öztarhan'dan boşanan Nazlı Çelik'in kızıyla kurduğu diyalog, bir anne-kızdan ziyade, iki yakın arkadaş arasındaki sıcak bağı andırıyor.
16
17
Takipçileri bu kareye, ''Çok güzelsiniz'' ve ''Ne güzel bir anne-kız gibi'' yorumlarda bulundu.
18
19
Evet yanlış duymadınız, bir dönem haber bültenlerinde yalnızca güzelliğiyle değil, akıcı konuşmasıyla da seyirciyi ekrana kilitleyen Çelik'in 2008 yılında dünyaya gelen Kayra adında bir kızı var.
20
21
Şimdilerde Star Haber Genel Yayın Yönetmenliğini sürdüren güzel sunucu, geçtiğimiz günlerde kızı ile Ayvalık Şeytan Tepesi'nden sıcak bir kare paylaşmıştı.

Son Dakika Türkiye'nin en başarılı spikerlerinden Nazlı Çelik'in boyu kadar bir kızı olduğunu biliyor muydunuz? - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı