Son Dakika Haberleri: Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu

Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu

6 yıl önce

Karabük'ün Safranbolu ilçesine bağlı İnceçay köyünde kaybolan 3 yaşındaki Nuri Can Özenir, 22 saat sonra yol kenarında otururken bulundu.

Karabük'te Kaybolan 3 Yaşındaki Çocuk Bulundu, System.String[]
Karabük'ün  Safranbolu ilçesine bağlı İnceçay köyünde kaybolan 3 yaşındaki  Nuri Can Özenir, 22 saat sonra yol kenarında otururken bulundu.Dün saat 23.00 sıralarında babaannesi ile bahçeye giderken kaybolan minik  Nuri Can,  Karabük Bartın karayolu  Ahmet Usta Geçidi'nde dinlenmek için mola veren sürücüler tarafından görüldü. Sabah haberleri izleyen sürüceler, tek başına yol kenarında oturan çocuğu görünce jandarmaya haber verdi.  Jandarma ekiplerinin teslim aldığı minik çocuk,  Safranbolu Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Küçük  Nuri Can, daha sonra  Karabük Devlet Hastanesi'nde çocuk psikiyatrisine gösterildikten sonra ailesine teslim edildi.Baba Mehmet Özenir, çocuğunun bulunmasından sonra yaşadığı sevinci anlatmanın imkansız olduğunu söyledi. Aramaya katılan herkese teşekkür eden baba Özenir, "Dünya başıma yıkılmıştı. Köylüler ile çevreyi aradık ama bulmayınca hemen jandarmaya haber verdik. Onlar da olay yerine çok kısa sürede geldi. Sabaha kadar yapılan aramalardan bir sonuç elde edemedik. Bu sabah saat 09.15 sıralarında jandarmaya yol kenarında bir çocuğun olduğu ihbarı geldi. Onlarla birlikte gittik. Oğlumu görünce dünyalar benim oldu. 22 saat boyunca 8 kilometre yol sürümüş, acıkınca böğürtlen yemiş. Allah'a çok şükür kurt ve ayı gelmemiş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.Sevinç gözyaşları döken anne Tuğba Özenir ise çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Bonzai İçen Şoför, Direksiyon Başında Kendinden Geçti Afyonkarahisarlı Aileyi Gözyaşlarına Boğan Sahte Gelin, Tokatlı Aileyi de Dolandırmış
Erdoğan: İstanbul'a İhanet Ettik, Ben de Bundan Sorumluyum