Huawei Ascend P6s'in Özellikleri Sızdı - Son Dakika

Huawei Ascend P6s'in Özellikleri Sızdı

20.11.2013 15:45

Son dönemde Ascend P6 isimli ince telefon modeliyle gündeme gelen Huawei, şimdilerde daha gelişmiş bir telefon modeliyle anılıyor

1
Son dönemde Ascend P6 isimli ince telefon modeliyle gündeme gelen Huawei, şimdilerde daha gelişmiş bir telefon modeliyle anılıyor. Firmadan resmi bir duyuru gelmemiş olsa da, Ascend P6S'e ait olduğu iddia edilen bazı özellikler internette yayınlandı.

Kaynak :

2
Söylenenlere göre Ascend P6S'te, P6'da kullanılan dört çekirdekli K3V2 Cortex A9 işlemcisinin daha geliştirilmiş bir versiyonuna yer verilecek. Böylelikle daha yüksek performans elde edilirken daha düşük enerji tüketimi de sağlanabilecek.
3
Ayrıca, Mali-450GPU'su, 16GB sabit bellek gibi özelliklerden de söz ediliyor. microSD kart girişinin bulunmayacağı öne sürülen bu modelin, P6'dan 0.3mm daha kalın olduğu da söyleniyor. P6, 6.2mm kalınlığındaydı. Bu pek de göze batmayacaktır, zira bataryasının daha gelişmiş olduğu da dile getiriliyor.
4
Android 4.2.2 işletim sistemi ve Huawei'nin kendi özel arayüzüyle (Emotion UI 1.6) gelmesi beklenen ürünün fiyatının da 500 dolardan ucuz olması bekleniyor.
5

YORUMLAR
500

Son Dakika Huawei Ascend P6s'in Özellikleri Sızdı - Son Dakika


Advertisement